Hakkımızda

Naviga Mühendislik Makina İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi 3 Mayıs 2011 tarihinde tek ortaklı olarak İvedik Organize Sanayi Bölgesinde kurulmuştur. İlk olarak, Seco Tools’un Ankara’nın çevre illerinin(Kırşehir, Kırıkkale, Çorum, Çankırı, Bolu…..) ve Karadeniz bölgesinin tek yetkili satıcılığını yaparak başlamıştır. 2013 Mart ayında ise OSG’nin Ankara çevresi ve Karadeniz bölgesi tek yetkili satıcısı olarak ürün gamını genişletmiştir. Son olarak 2013 Temmuz ayında, Simtek ve Stellream markalarınında aynı bölgede olmak üzere tek yetkili satıcılığı için anlaşmıştır. 2016 Ocak ayı itibari ile Seco Tools bayiliğini bırakarak KYOCERA firması ile antlaşmış olup , Karadeniz ve İç Anadolu kuzeyi tek yetkili satıcısı olarak çalışmasına devam etmektedir. 2018 Ocak ayında KYOCERA ve OSG markaları ile sözleşmelerini sonlandırıp, BOEHLERIT markasının Ankara’nın kuzeyi ve Karadeniz bölgesi tek yetkili satıcılığını yapmaya başlayarak , mühendislik hizmetine devam etmektedir.

 

Misyonumuz:

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri, bilgili teknik kadromuzla, maliyet ve verimliliği göz önünde bulundurarak, sunmaktır.

 

Vizyonumuz:

Kesici takım sektöründe mühendislik çözümleriyle ön planda olmak ve müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir mühendislik firması olmaktır.